Åstorps kommun
Åstorp - Söderåsstaden
där människor och företag möts och växer

Kontakt


Harriet Jönsson

harriet.jonsson@astorp.se

 

Kulturskolechef

0731-48 75 94 




Gertrud Alfredsson

gertrud.alfredsson@edu.astorp.se


Konst

0730-81 94 36

 




Isabella Amirell

Isabella.Amirell@edu.astorp.se


Teater

0730-81 58 52





Thomas Augustsson

thomas.augustsson@edu.astorp.se

 

Gitarr, Elbas, Rockskola

0730-76 90 82

 




Ulf Bejstam

ulf.bejstam@edu.astorp.se


Saxofon, Gitarr, Elbas, Klarinett

0730-77 17 84





Kristina Bengtsson

kristina.bengtsson2@edu.astorp.se


Sång, Piano

0730-96 71 43


 

 

 

Cécile Borén

cecile.boren@helsingborg.se

 

Cello

073-231 54 02

 

 

 

 

Hepsibah Ekblad

hepsibah.ekblad@edu.astorp.se

 

Tvärflöjt, Piano, Barnyoga

0730-88 13 73

 




Christer Ekstedt



Bleckblås

0761-17 19 34



 

 

Annette Holmberg

annette.holmberg@edu.astorp.se

 

Sång, Piano/Keyboard, Kör

0730-76 49 28

 

 

 

 

Katarzyna Lindblom

katarrzyna.lindblom@edu.astorp.se

 

Fiol

0730-81 43 72

 




Tomas Lindqvist

tomas.lindqvist@edu.astorp.se


Afrikansk marimba

0730-81 73 64





Kevin Obers

kevin.obers@edu.astorp.se


Trummor, Slagverk

0730-77 58 67


 

 

 

Petter Bengtsson, tjänstledig.


 

Trummor, Slagverk






David Hornwall, tjänstledig.

 

 

Drama, Teater, Sång



 

Kulturskolans föräldraförening

Linda Magnusson

linmag76@gmail.com
070-208 10 48


 

Charlotta Jonsäter

charlotta.jonsater@gmail.com

070-534 84 85



Susanne Strömblad Falkman

susanne.stromblad.falkman@gmail.com

070-779 04 90



Michelle Svedberg

svedberg_michelle@hotmail.com

076-829 84 84




Senaste publiceringsdatum: 2019-08-19
Sök på hela astorp.se
Kontakt

Kulturskolan
Fabriksgatan 21
265 34 Åstorp

kartalänk till annan webbplats


Harriet Jönsson
Kulturskolechef

042-642 46

kulturskolan@astorp.se

Nyheter