Åstorps kommun
Åstorp - Söderåsstaden
där människor och företag möts och växer

Kontakt


Harriet Jönsson

harriet.jonsson@astorp.se


Kulturskolechef

0731-48 75 94





Gertrud Alfredsson

gertrud.alfredsson@edu.astorp.se


Konst

0730-81 94 36





Isabella Amirell

Isabella.Amirell@edu.astorp.se


Teater

0730-81 58 52





Thomas Augustsson

thomas.augustsson@edu.astorp.se


Gitarr, Elbas, Rockskola

0730-76 90 82





Ulf Bejstam

ulf.bejstam@edu.astorp.se


Saxofon, Gitarr, Elbas, Klarinett

0730-77 17 84





Cécile Borén

cecile.boren@helsingborg.se


Cello

073-231 54 02





Zoltan Csörsz

zoltan.csorsz@edu.astorp.se


Trummor, Slagverk

0730-77 58 67





Hepsibah Ekblad

hepsibah.ekblad@edu.astorp.se


Tvärflöjt, Piano, Barnyoga

0730-88 13 73





Christer Ekstedt



Bleckblås

0761-17 19 34





Annette Holmberg

annette.holmberg@edu.astorp.se


Sång, Piano/Keyboard, Kör

0730-76 49 28





Katarzyna Lindblom

katarrzyna.lindblom@edu.astorp.se


Fiol

0730-81 43 72





Tomas Lindqvist

tomas.lindqvist@edu.astorp.se


Afrikansk marimba

0730-81 73 64






Kulturskolans föräldraförening

Linda Magnusson

linmag76@gmail.com
070-208 10 48


 

Charlotta Jonsäter

charlotta.jonsater@gmail.com

070-534 84 85



Susanne Strömblad Falkman

susanne.stromblad.falkman@gmail.com

070-779 04 90



Michelle Svedberg

svedberg_michelle@hotmail.com

076-829 84 84




Senaste publiceringsdatum: 2020-01-14
Sök på hela astorp.se
Kontakt

Kulturskolan
Fabriksgatan 21
265 34 Åstorp

kartalänk till annan webbplats


Harriet Jönsson
Kulturskolechef

042-642 46

kulturskolan@astorp.se

Nyheter